Paykasa Kart Yılbaşı Kampanyası 2019
4 Şub, 2019 18:46 tarihinde eklendi

Paykasa Kart Yılbaşı Kampanyası 2019

Paykasa Kart Yılbaşı Kampanyası 2019

Paykasa kredi kartı yılbaşına özel 2019 kampanyasına katılma şartları nelerdir, paykasa kart üyelik kaydı nasıl yapılır, paykasa yılbaşı kampanyaları nelerdir.

Paykasa bayileri, bazı özel günlerde kampanyalarını çoğaltmaktadır. Yılbaşı dönemine de bu özel dönemlerden birisidir. Paykasa kart yılbaşı kampanyasına katılarak 1000 Euro’ya kadar limiti olan Paykasa kartlar kazanabilirsiniz.

Paykasa Kart Yılbaşı Kampanyasına Kimler Katılabilir?

2019 Paykasa kampanyasına, önceden Paykasa üyeliği olanlar, Paykasa’ya üye olanlar katılabilirler. Çoğu Paykasa sitesinde kart satın almış olma şartı da aranmamaktadır. Müşteri olma şartı olan Paykasa sitelerinde herhangi düşük limitli bir Paykasa kartı satın alarak kampanyaya katılabilirsiniz. Paykasa kampanyasına katılabilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. Kampanyaya herkes sadece bir kez katılabilmektedir.

Paykasa Kart Yılbaşı Kampanyası Şartları

Paykasa kart yılbaşı 2019kampanyasına katılmak istiyorsanız; Paykasa sitesine üyelik kaydınızı yaptırmış olmanız gerekmektedir. Ayrıca sayfasının sosyal medya hesaplarını da beğenerek paylaşmanız gerekecektir. Böylece kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Paykasa kart yılbaşı kampanyasına katılabilmeniz için tüm şartları yerine getirmiş olmanız gerekmektedir. Sosyal medya sitesi Facebook’ta Paykasa sayfasını beğenip paylaştıktan sonra sayfa sahiplerine bilgi verirseniz; Facebook’tan size mesaj olarak bir kod gelecektir. Bu kodlar arasından yapılan kura ile büyük ödülleri kazananlar belirlenecektir.

Paykasa Kart Üyelik Kaydı Nasıl Yapılır?

Yılbaşı kampanyasından faydalanmak için Paykasa üyeliği yapacaksanız kayıt ol, üye ol butonlarını kullanabilirsiniz. Hali hazırda Paykasa üyeliğiniz varsa yeniden üye olmanız gerekmemektedir. Üye ol butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekranda ad, soyadı, doğum tarihi, mail adresi, kullanıcı adı ve şifre alanlarını eksiksiz ve doğru olarak doldurmalısınız. Bazı Paykasa sitelerinde üyelik için ekstra bilgiler talep edilebilir. Gerekli bilgileri doğru yerlere girip kaydı oluşturduğunuzda, üye girişinizi yaparak kullanıcı menüsüne ulaşabilirsiniz. Paykasa karta üye olurken herhangi bir ücret ödemenize gerek olmadığı gibi üye olurken kart satın alma zorunluluğunuz da yoktur.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *