Paykasa Kartı Alabileceğiniz Bankalar
17 Şub, 2019 14:02 tarihinde eklendi

Paykasa Kartı Alabileceğiniz Bankalar

Paykasa Kartı Alabileceğiniz Bankalar

Paykasa kartı alabileceğiniz bankalar, yasal olarak Paykasa kredi kartı hangi bankalardan alınır, Paykasa sanal kartları ön ödemeli olarak satılmaktadır.

Anlaşmalı birçok sitede ödeme yapmanıza imkan veren popüler online ödeme sistemlerinden Paykasa Türkiye‘de de birçok yasal satış sitesine sahiptir. Paykasa online ödeme sistemi, Paykasa kart aracılığıyla kullanılabilmektedir. Paykasa kartlar ön ödemeli olarak satıldıkları için limit bitiminde tekrar Paykasa kart satın alınması gerekir. Sanal Paykasa kartları satışını yapan sitelerden birçok yöntemle satın alınabilmektedir.

Paykasa Kart Nasıl Alınır?

Paykasa kartı yasal olarak Paykasa ile bağlı satış sitelerinden temin edebilirsiniz. Bu sitelerde sipariş süreci online ya da iletişim yoluyla alınabilmektedir. Çoğu Paykasa sitesinde sipariş alımları, telefonla, Whatsapp’la ya da canlı destek sistemi üzerinden alınabilmektedir. Paykasa kart sitelerinde belirli ödeme yöntemleri vardır. Birçok Paykasa sitesi havale ve EFT yöntemiyle ödeme kabul etmektedir. Bazı sitelerde kredi kartıyla ödeme ve mobil ödeme gibi alternatifler vardır. Ödeme yöntemleriniz sınırlıysa kartınızı satın alacağınız siteyi belirlerken buna göre tercih yapmalısınız.

Paykasa Hangi Bankalarla Alınır?

Paykasa kartınızın ödemesini hangi yöntemle yapacağınız, hangi bankaları kullanabileceğiniz; kart alışverişinizi yaptığınız siteye göre değişiklik göstermektedir. Paykasa bayilerinin anlaşmalı olduğu bankalar, ödeme yöntemleri farklıdır. Havale yönteminde sitenin anlaşmalı olduğu bankaları tercih etmek durumundasınız. EFT’de ve mobil ödemede anlaşmalı bankalar önemsizdir. Aynı şekilde kredi kartıyla ödemelerde de her bankanın kartı kabul edilemeyebilir. Hangi bankaları kullanabileceğinizi kart satın alacağınız siteyi inceleyerek, ödemeler bölümüne göz atarak öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *