Paykasa Kartı Alabileceğiniz Bankalar
5 Şub, 2019 20:30 tarihinde eklendi

Paykasa Kartı Alabileceğiniz Bankalar

Paykasa Kartı Alabileceğiniz Bankalar

Paykasa ödemesi nasıl yapılır, paykasa kartı alabileceğiniz bankalar hangileridir, havale ile, EFT ile ve ATM’den paykasa ödemeleri hangi bankalar aracılığıyla yapılır.

Paykasa kartı satın alarak alışverişlerinize keyif, ödemelerinizde güvenli ortam sahibi olmak istiyorsanız; popüler online ödeme sistemi Paykasa’nın Türkiye bayilerinden ödemelerinizi yapabilirsiniz. Paykasa ödemelerinizde geçerli ödeme yöntemlerini ve anlaşmalı bankaları tercih etmeniz önemli. Aksi halde ödemeleriniz de aksama olacağı için Paykasa kart bilgileriniz de size geç ulaşacaktır.

En popüler online ödeme sistemlerinden Paykasa’nın bayilerinde anlaşmalı bankaların sayısını artırma, ödeme yöntemlerini çeşitlendirme gibi çalışmalar sürekli olarak devam etmektedir. Bayiler kendilerini ve bağlı bulundukları firmalarını geliştirmek için aralıksız çalışmaktadır.

Paykasa Ödemesi Nasıl Yapılır?

Paykasa ödemeleri sadece anlaşmalı bankalara, belirlenmiş ödeme yöntemleriyle yapılabilmektedir. Paykasa kartı aldığınız bayinin web sitesinde anlaşmalı bankaları ve belirli ödeme yöntemleri görebilirsiniz. Paykasa ödemesi için Paykasa havale, EFT, kredi kartı, mobil ödeme, ATM’den ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Herhangi bir bankaya bağlı kalarak ödeme yapmak istemiyorsanız; EFT yada ATM’den para yatırma yöntemlerini tercih etmelisiniz.

Havale ile Paykasa Ödemesi Hangi Bankaya Yapılır?

Paykasa ile havale yaparak ödemenizi havale ile yapacaksanız; firmanın banka bilgisini aldıktan sonra sizin de aynı bankadan para transferi yapmanız gerekmektedir. Havale aynı banka içinde, farklı hesaplar arasındaki transferlerdir. Havale ile Paykasa ödemelerinde, firmanın anlaşmalı olduğu bankayı müşteri temsilcilerinden öğrenebilirsiniz.

EFT ile Paykasa Ödemesi Hangi Bankaya Yapılır?

EFT ile Paykasa bankalar arası para transferi olduğundan bu ödeme yönteminde anlaşmalı banka arayışında olmanıza gerek yoktur. İki farklı bankanın hesapları arasındaki transfer işlemidir. EFT ile Paykasa ödemelerinizi herhangi bir bankadan yapmanız mümkündür.

ATM ile Paykasa Ödemesi Hangi Bankaya Yapılır?

ATM’den Paykasa ödemesi en masraflı ödeme yöntemidir. Herhangi bir ATM’den herhangi bir bankanın hesabına para transferi yapabildiğiniz için anlaşmalı banka aramasında olmanıza gerek yoktur. Paykasa firmasının anlaşmalı olduğu bankanın hesabına herhangi bir ATM’den para transferi yapabilirsiniz ama bu işlem için yaklaşık 8-10 TL ücret kesileceğini unutmayınız.

Kredi Kartı ile Paykasa Ödemesi Hangi Bankaya Yapılır?

Paykasa bankaları ödemesi kredi kartıyla yapılacaksa anlaşmalı bankaların kartlarını kullanmanız gerekir. Kredi kartıyla ödemelerde sadece Paykasa firmasının belirlediği bankaların kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında kullanabileceğiniz banka kartlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *