Paykasa Kuponumu Kullanırken Ek Ücret Öder miyim?
6 Şub, 2019 18:46 tarihinde eklendi

Paykasa Kuponumu Kullanırken Ek Ücret Öder miyim?

Paykasa Kuponumu Kullanırken Ek Ücret Öder miyim?

Paykasa kuponu nedir, ne işe yarar, paykasa kupon nasıl kullanılır, nasıl alınır ve paykasa kupon kullanım ücreti nedir. Paykasa kupon aslında ücret ödeyerek saatın aldığınız paykasa kredi kartıdır.

Online ödemelerinizde pratiklik sağlayan, güvenli bir şekilde ödeme yapmanız için hizmet sunan Paykasa ile ilgili aklınıza takılan soruların yanıtı bularak daha profesyonel bir Paykasa kart kullanıcısı olabilirsiniz. Paykasa kuponunun ne olduğunu, nasıl kullanıldığını öğrenirseniz; ücret ödemeyip ödemeyeceğinizi anlayabilirsiniz.

Paykasa Kuponu Nedir?

Paykasa nedir? Paykasa kuponu denen şey aslında limitini seçip ücretini ödeyerek aldığınız Paykasa karttır. Paykasa kuponu ile Paykasa kart olarak bahsedilen şeyler aynı şeylerdir ve internette ödeme yapmanız için gereklidir. Paykasa kart kullanımı ile ilgili detayları biliyorsanız; kupon olarak bilinen şeyin detaylarını da biliyorsunuz demektir.

Paykasa Kuponu Kullanmak Ücretli midir?

Paykasa kartını satın aldıktan sonra ödemelerinizde kullanırken herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Paykasa kuponuyla ilgili tek ücretli kısım kartı sipariş edip ödemesini yaptığınız kısımdır. Buradaki ödeme de aldığınız limitin ne kadar olduğuna ve kura göre değişiklik göstermesine göre farklı olabilir. Bunun dışında kartınızı kullandığınız sitelerde sizden ekstra ücret talep edilirse vakit kaybetmeden Paykasa müşteri temsilcileriyle iletişime geçmeyi ihmal etmeyiniz. Ek ücret talep edilmesi durumunda ödemenizi gerçekleştirmeden müşteri hizmetlerine bildirmeyi unutmayınız.

Paykasa Kuponu Nasıl Alınır?

Paykasa kuponunu, üye olduğunuz Paykasa sitesinden dakikalar içinde alabilirsiniz. İstediğiniz kart limitini belirleyip kart siparişinizi oluşturduktan ödeme aşamasına geçmelisiniz. Ödemeyi hangi bankalara hangi yöntemlerle yapacağınız konusunda Paykasa müşteri temsilcisinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Paykasa sitelerinde çoğunlukla havale ve EFT yöntemi tercih edilmektedir. Anlaşmalı bankalar ise Paykasa bayisinin yaptığı anlaşmalara göre değişiklik göstermektedir.

Paykasa Kuponu Nasıl Kullanılır?

Paykasa kuponu yani kartı, satın aldıktan sonra ödemelerinizi yaparken kullanabilirsiniz. Kartınızı kullanabilmeniz için öncelikle anlaşmalı olan bir sitede ödeme yapıyor olmanız gerekmektedir. Anlaşmalı web sitelerin hangileri olduğunu Paykasa sitelerinde detaylı olarak görebilirsiniz. Paykasa yerli ve yabancı birçok web sitesinde kullanılabilmektedir. Bu sitelerde ödeme yaparken ödeme sayfasına geldiğinizde yöntemler kısmından Paykasa’yı tercih etmeniz gerekir. Paykasa seçiminizi yaptıktan sonra Paykasa kuponunuz üzerinde yer alan 16 haneli güvenlik kodunu ilgili alana girmeli ve ödemeyi onaylamalısınız. Böylece ödeme işleminiz saniyeler içinde gerçeklemiş olur.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *