Paykasa Kuru Döviz Kuru Fiyat Farkları
20 Şub, 2019 15:15 tarihinde eklendi

Paykasa Kuru Döviz Kuru Fiyat Farkları

Paykasa Kuru Döviz Kuru Fiyat Farkları

Paykasa kuru ve döviz kuru arasındaki fiyat farkları nedir, Paykasa kart fiyatları neye göre belirlenir ve en ucuz Paykasa kredi kartı nereden satın alınır.

Paykasa kartlar içinde euro para birimindeki farklı limitlerle satışa sunulmaktadır. Bu nedenle her Paykasa kuru ve döviz kuru kartın ücretlendirmesi farklı olmaktadır. Paykasa kart alırken fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz ama temel olarak Paykasa kartların fiyatları TL ile Euro para biriminin arasındaki farka göre belirlenmektedir. Paykasa kartları yasal olarak hizmet veren birçok Paykasa satış sitesinden satın alabilirsiniz. Paykasa kartınızı dünyanın birçok yerinde, çok sayıda sitede kullanabilirsiniz. Paykasa kartların fiyatları değişse de içindeki limit durumdan etkilenmemektedir. Limitler sabit kalmakta satış fiyatları değişiklik göstermektedir.

Paykasa Kart Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Paykasa kartın fiyatları belirlenirken kartın limiti dikkate alınmaktadır. Piyasadaki TL ile Euro kur farkı ile kartın limit değeri çarpılarak kartın fiyatı belirlenir. Paykasa kart fiyatları, fiyatı kur ile limitin çarpımına ek olarak satış sitesinin karı eklenerek sonuca ulaştırılmaktadır. Bayi sitelerinin karı, bayilerin inisiyafitinde olduğu için siteler, Paykasa kart satışlarında belirli oranlarda indirim yapabilirler. Satış sitelerindeki fiyat farklılıklarının nedeni kar oranından yapılan indirimlere dayanmaktadır.

En Ucuz Paykasa Kart

Ucuz Paykasa kartları satın alırken fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Yasal Paykasa siteleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz ama fiyat karşılaştırması yapmayı ihmal etmemelisiniz. Paykasa kartların fiyatları, bazı sitelerde olması gerekenin çok altında olabilir. Bu noktada biraz dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle kur farkının çok altında olan fiyatları veren sitelere karşı dikkat etmelisiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *