Paykasa Mobil, Havale, EFT ve Kredi Kartı ile Ödeme
28 Mar, 2019 20:28 tarihinde eklendi

Paykasa Mobil, Havale, EFT ve Kredi Kartı ile Ödeme

Paykasa Mobil, Havale, EFT ve Kredi Kartı ile Ödeme

Paykasa kart ödemelerini Paykasa mobil, havale, EFT, Cep Bank, PTT Bank, anlaşmalı olduğu bankalar ve kredi kartı ile ödeme yöntemlerini kullanarak Paykasa ödemelerini yapabilirsiniz.

Paykasa kart satın alabilmeniz için hizmet veren yasal Paykasa satış sitelerinde kabul edilen ödeme yöntemlerini kullanarak Paykasa kartınızı satın alabilirsiniz. Paykasa kartınızı satın alacağınız siteyi belirlerken sitenin güvenli olmasına dikkat etmelisiniz. Paykasa kartınızı sadece yasal ve güvenli Paykasa satış sitelerinden satın almalısınız. Paykasa kart satış sitelerinde kabul edilen ödeme yöntemleri farklıdır. Dolayısıyla hangi siteden alışveriş yapıyorsanız; tercih edebileceğiniz ödeme yöntemi de buna göre değişecektir. Paykasa kartınızı alırken karşınıza çıkacak Paykasa ödeme yöntemleri; havale, EFT, kredi kartı, mobil ödeme, Cepbank, PTT bank şeklindedir ama her ödeme yöntemi her Paykasa sitesinde geçerli değildir.

Kredi Kartıyla Paykasa Ödeme

Kredi kartınızla Paykasa ödemesi yapabileceğiniz satış sitelerinin sayısı azdır. Sadece sitenin anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartlarıyla ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartıyla ödemelerde Paykasa kart bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz.

Havale ve EFT ile Paykasa Ödeme

Havale ve EFT hemen her Paykasa sitesinde geçerli ödeme yöntemidir. Havaleyi anlaşmalı bankalarla, EFT’yi tüm bankalarla yapabilirsiniz. Havale ve EFT yöntemlerinde satış sitesinde ödeme bilgisi mutlaka verilmelidir. Ödeme bilgisinin ardından Paykasa kart bilgileriniz size verilir.

Mobil Ödeme ile Paykasa Ödeme

Mobil ödeme çok nadir kullanılan bir Paykasa ödeme yöntemidir. Geçerli olan site sayısı çok azdır. Mobil ödeme yaparken sitenin yaptığı yönergeleri dikkate almalısınız çünkü mobil ödeme anlaşmaları site ile GSM operatörüne göre değişiklik gösterir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *