Paykasa Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?
21 Şub, 2019 15:16 tarihinde eklendi

Paykasa Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Paykasa Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Paykasa mobil ödeme nasıl yapılır, Paykasa mobil ödeme kabul eden oyun, bahis ve alışveriş siteleri hangileridir ve mobil ödeme ile Paykasa ödemesi nasıl yapılır.

Paykasa online ödeme sisteminin kullanıcılara sunmuş olduğu sanal kart ile yapılan ödemeler anında işleme alınmaktadır. Hızlı işlem, güvenli ve kolay ödeme gibi birçok avantajdan dolayı, kullanıcılar Paykasa mobil online ödeme sistemlerini tercih etmektedir. Paykasa sanal kartlar, farklı limitlerle ön ödemeli olarak satılmaktadır. Kart limitiniz bittiğinde de yeni bir Paykasa kart satın almanız gerekir. Paykasa kart gibi online ödeme sistemlerinin kartlarını satın alırken ödemeler konusu kullanıcıların zorlandığı bir konudur. Paykasa kart satın alırken havale, EFT gibi yöntemleri birçok satış sitesinde görebilirsiniz ama kredi kartıyla ödeme, mobil ödeme gibi seçenekler çok nadir kullanılmaktadır. Paykasa kartı mobil ödeme ile alacaksanız; bu ödeme yöntemini kabul eden siteleri tercih etmeniz gerekiyor.

Mobil Ödeme Kabul Eden Paykasa Siteleri

Paykasa mobil ödeme satış siteleri mobil ödeme yöntemini pek kullanmamaktadır ama bu sistem zaman içinde yaygınlaşacaktır. Mobil ödeme ile ödeme kabul eden Paykasa sitelerin belirli bir listesi yoktur. Paykasa sitesinde resmi Türkiye bayilerinin yer aldığı listede, tüm siteleri tek tek inceleyerek geçerli ödeme yöntemlerine bakabilirsiniz.

Mobil Ödeme ile Paykasa Ödemesi Nasıl Yapılır?

Mobil ödemede GSM operatörü ile sitenin anlaşmasına göre limitler, gönderilecek mesajlar ve mesaj gönderim numaraları belirlenmektedir. Dolayısıyla her sitede özel bilgilerle mobil ödeme yapılabilmektedir. Hattınız mobil ödemeye açıksa ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemeler için öncelikle gelen mesaja cevap vererek anlaşmayı kabul ettiğinizi onaylamanız gerekir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *