Paykasa Nasıl Alınır Nasıl Kullanılır
29 Mar, 2019 21:29 tarihinde eklendi

Paykasa Nasıl Alınır Nasıl Kullanılır

Paykasa Nasıl Alınır Nasıl Kullanılır

Paykasa nasıl alınır ve Paykasa nasıl kullanılır? Paykasa ön ödemeli kredi kartı satın alarak online alışverişlerde ve bankacılık ödeme yöntemlerinde güvenle kullanabilirsiniz.

Alışverişlerde ve çeşitli ödemelerde bankacılık ödeme yöntemlerinin yanında yer almaya başlayan online ödeme sistemleri, kullanıcılarına birçok kolaylık sağlamaktadır. Paykasa çeşitli alışveriş sitelerinde geçerli olarak kullanılabilir ama geçerli olan sitelerin listesine tam ve eksiksiz olarak Paykasa firmasının sitesinden ulaşabilirsiniz. Paykasa ile alışveriş yapmak, alışverişlerin ödemelerini güvenle sonlandırmak mümkündür. Paykasa kart ile yapılan ödemelerde işlemlerinizi hem çok hızlı hem de kolayca tamamlayabilirsiniz.

Paykasa Nasıl Alınır?

Paykasa  kart ile alışveriş yapabilmeniz için öncelikle kendinize ön ödemeli Paykasa kart satın almanız gerekmektedir. Paykasa kart ile ödeme yapacağınız zaman ihtiyacınız olan kadar limit alabileceğiniz gibi fazla limit alarak kartınızı limit bitene kadar kullanabilirsiniz. Yasal Paykasa satış sitelerinden birini tercih ederek Paykasa kartınızı temin edebilirsiniz. Kartın ödemesini yaptıktan sonra Paykasa kart bilgileriniz tarafınıza ulaştırılacaktır. Bu kart bilgileriyle ödemelerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Kartınızın limiti bittikten sonra karta para yüklemek olanaksızdır. Dolayısıyla Paykasa kullanmaya devam edebilmek için yeni bir Paykasa kart satın almanız gerekiyor.

Paykasa Nasıl Kullanılır?

Paykasa ödeme yönteminin geçerli olduğu bir alışveriş sitesinde ödeme sayfasına geldiğinizde; ödenecek miktar görünmüyorsa öncelikle ödenecek miktarı girmelisiniz. Ardından Paykasa kartınıza ait 16 haneli güvenlik kodunu girmelisiniz. Başka herhangi bir bilgi girmeden ödemeyi onaylayabilirsiniz. Ödemeyi onayladıktan sonra herhangi bir onay veya denetim süreci olmayacağı için para transferi anında tamamlanmış olur.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *