Paykasa Nasıl Kullanılır?
21 Şub, 2019 15:18 tarihinde eklendi

Paykasa Nasıl Kullanılır?

Paykasa Nasıl Kullanılır?

Paykasa nasıl kullanılır, Paykasa kart ile para yatırma ve para çekme işlemi nasıl yapılır, Paykasa kartla para yatırma ve çekme işlemini bankalar aracılığıyla yapabilirsiniz.

Paykasa online ödeme sistemi, pratikliği ve kullanım kolaylığı ile herkesin tercih edebileceği bir ödeme yöntemidir. Online ödemeler konusunda çok bilgisi olmayan kişiler bile Paykasa kartı, ödemelerinde kolaylıkla kullanabilir. Hem güvenilir hem kolay bir ödeme yöntemi isteyenler, anlaşmalı sitelerde Paykasa kartı tercih edebilirler. Paykasa kart ile ödemelerinizi yaparken fazla bilgi girmenizin gerekmemesi hem güvenlik hem hız açısından önemli bir detaydır.

Paykasa Kart ile Para Yatırma

Paykasa kartı kullanabilmeniz için öncelikle ihtiyacınız olan limit kadar ön ödemeli Paykasa sanal kartınızı satın almanız gerekiyor. Kartınızı satın aldıysanız; limitiniz bitene kadar, anlaşmalı sitelerde yapacağınız ödemelerde Paykasa’yı kullanabilirsiniz. Paykasa ile ödeme yaparken, ödeme yapacağınız sitede, yöntem seçimi sayfasında Paykasa’yı tercih etmeniz gerekiyor. Ardından ilgili alanlara Paykasa para yatırma, Paykasa kartınızın 16 haneli güvenlik kodunu girmelisiniz. Siteye yapacağınız ödemenin miktarı sayfada otomatik olarak belirtilmemişse, ödenecek miktarı da eksiksiz olarak ve euro para biriminde girmelisiniz. Paykasa kartların limitleri euro değerine olduğu için ödemelerinizi de bu şekilde yapmanız gerekmektedir.

Paykasa Kart ile Para Çekme

Paykasa para çekme, Paykasa sanal kartları, sadece online ödemeler yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. Paykasa kartla para çekme işlemi web siteler üzerinden yapılmamaktadır ama Paykasa kartınızın içinde kalan limiti nakde çevirme şansınız vardır. Bozdurma talebinizi oluşturursanız; kartınız kullanıma kapatılarak paranız banka hesabınıza aktarılmaktadır. Bozdurma işlemleri genellikle aynı gün içinde sonuçlanmaktadır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *