Paykasa Nasıl Kullanılır?
7 Şub, 2019 14:46 tarihinde eklendi

Paykasa Nasıl Kullanılır?

Paykasa Nasıl Kullanılır?

Paykasa nasıl kullanılır, paykasa kredi kartına nasıl para yüklenir, limit güncelleme ve paykasa kredi kartına ödeme işlemi hangi bankalar üzerinden gerçekleştirilir.

Paykasa online ödeme sistemlerini kullanabilmeniz için Paykasa kart satın almanız gerekmektedir. Paykasa kart ile anlaşmalı web sitelerde ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Paykasa ile güvenli ödeme sistemini kullanırken aynı zamanda, ödemelerinizi hızlı yaptığınız için zamandan da kazanırsınız. Paykasa tüm dünyada popüler olan bir ödeme yöntemi olarak Türkiye’de de bir süredir kullanılmaktadır.

Türkiye’de Paykasa kart satın alabileceğiniz çok sayıda bayi vardır. Bayiler Paykasa reseller olarak bilinir ve Paykasa kart satışı, Paykasa bozdurma işlemlerini yaparlar. Paykasa bayilerinin özel kampanyalarını takip ederek Paykasa kartınızı kullandıkça kazanabilirsiniz. Çekilişleri, bonus kampanyalarını takip edebilmeniz için Paykasa kart satın alacağınız bayinin sitesine üye olmanız, Paykasa kart satın almanız yeterlidir. Paykasa bonus kampanyalarıyla harcadıkça kazanabilirsiniz.

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Paykasa kart kullanımı ile ödemelerinizi yapabilmeniz için öncelikle satın alacağınız kartı tanımanız gerekir. Paykasa kart sadece online ödemelerde kullanabileceğiniz sanal bir karttır. Kartı kullanabilmek için güvenlik kodunuzun olması gerekir. Kartı güvenlik kodunu sadece kart için ödeme yaptığınız zaman alabilirsiniz. Bu güvenlik koduyla birçok siteden yaptığınız alışverişlerin ödemesini yapabilirsiniz.

Paykasa Kart Limiti Güncellenir mi?

Paykasa kartlar tek kullanımlıktır ve içindeki limitler bittiğinde kullanamazlar. Dolayısıyla kartınıza TL, Paykasa kontör yükleme gibi işlemler yapamazsınız. Paykasa kart limitleri, güncellenmediğinden limitiniz bittiğinde kartınız kullanılmaz hale gelecektir. Paykasa ile ödeme yapmaya ihtiyaç duyarsanız yeniden Paykasa kart satın almalısınız. Düşük limitli birkaç Paykasa kart almanız daha güvenli ödemeler için önemlidir. Yüksek limitli kartlarda güvenlik kodunuz ele geçirildiğinde içinde kalan limit kullanılabileceğinden mağdur olabilirsiniz.

Paykasa Kart ile Ödeme Nasıl Yapılır?

Paykasa kartınızı ödemelerinizde kullanmak için öncelikle anlaşmalı bir sitede olduğunuzdan emin olmalısınız. Eğer anlaşmalı bir sitedeyseniz; ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme yöntemleri içinden Paykasa kartı seçebilirsiniz. Paykasa ile ödemeyi tercih ettiğinizde karışınıza Paykasa kartınızı kullanabileceğiniz bir ödeme sayfası açılacaktır. Burada elinizdeki Paykasa kart bilgilerinizi ilgili yerlere girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yapabilmek için Paykasa kartınızın güvenlik kodunu, sayfadaki alana yazmanız yeterli olacaktır. Ödemeyi onayladığınızda saniyeler içinde ödeme işleminiz gerçekleşmiş olur.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *