Paykasa Nedir?
8 Şub, 2019 18:23 tarihinde eklendi

Paykasa Nedir?

Paykasa Nedir?

Paykasa nedir, paykasa kredi kartı kullanım alanları nerelerdir, paykasa kart kullanımının avantajları nelerdir, gün geçtikçe artan paykasa online ödeme sistemi güvenilir bir ödeme yöntemidir.

Paykasa nedir? Paykasa kelimesini internette vakit geçiriyorsanız mutlaka bir yerlerde görmüşsünüzdür. Özellikle oyun oynayanlar, bahislere katılanlar ve bu işlemler için para harcayanlar Paykasa ibaresini, ikonunu bir şekilde mutlaka görmüşlerdir. İnternette herhangi bir sebepten ödeme yapanların sayısı her geçen gün artıyor. Durum böyle olunca sektörde güvenilir ve kolay ödeme yöntemleri geliştirilmeye başlanmıştır. Paykasa, online ödemelerinizi güvenli bir ortamda yapabilmenize imkan veren Türkiye’de ve dünyanın birçok yerinde geçerli olan bir online ödeme sistemidir.

Paykasa firması Kıbrıs’ta kurulmuş olmasına rağmen hem Türkiye’de hem de dünyanın birçok yerinde resmi bayilere sahiptir. Sadece Türkiye’de bile 10’un üzerinde bayiye sahip olan Paykasa firması, kullanıcılarına Paykasa kart hizmeti vermektedir. Paykasa kart ödemelerinizi yapabilmenizi sağlar.

Paykasa Kart Nedir?

Paykasa kart nedir? Paykasa firmasının kullanıcılarına sunmuş olduğu bu kart, 16 haneli güvenlik numarası olan sanal bir karttır. Ön ödemeli kartı satın almak için önce aldığınız limite göre belirlenmiş ücreti ödemeniz gerekir. Paykasa kartınızı satın aldıktan sonra kart bilgileriniz size ulaştırılır ve siz kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Paykasa kart limitleri 10 Euro olabileceği gibi 500 Euro’ya kadar da çıkmaktadır. Bu noktada siz ihtiyacınız olan limiti alarak kartı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kartlar ön ödemeli olduğundan limitiniz bittiğinde kullanılmayacaktır. Bu durumda ihtiyacınız varsa yeni bir Paykasa kart satın almalısınız.

Paykasa Avantajları Nelerdir?

Paykasa kart kullanımı kullanmanın internet ödemelerinde size sağlayacağı çok avantaj vardır. Hepsinden önemlisi Paykasa kart kullanarak yaptığınız ödemelerde kişisel bilgilerinize, banka bilgilerinize yer vermediğiniz için Paykasa güvenli bir ödeme yöntemidir. Bu bilgileri girmekle zaman kaybetmediğiniz için de kolay ve hızlı bir yöntem olarak tercih edilir.

Paykasa kartınızı kullanırken sadece 16 haneli güvenlik kodunu girerek alışveriş yapabilmeniz mümkündür. Kartlar tek kullanımlık olduğu için siz kartı kullandıktan sonra bilgiler başkasının eline geçse bile mağdur olmazsınız.

Paykasa’lı olmak size birçok anlamda avantaj sağlar. Paykasa sitesine kayıt olduğunuzda çeşitli kampanyalara, çekilişlere katılabilirsiniz. Farklı limitler onlarca Paykasa kartından birini kazanma şansı yakalayabilir ya da alışverişlerinize bonus kampanyalarından yararlanarak kazanç elde edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *