Paykasa Reseller Nedir? Nasıl Alınır?
24 Şub, 2019 15:23 tarihinde eklendi

Paykasa Reseller Nedir? Nasıl Alınır?

Paykasa Reseller Nedir? Nasıl Alınır?

Paykasa Reseller Nedir, Paykasa reseller nasıl olunur ve alınır, Paykasa reseller hizmeti veren sitelerden Paykasa kredi kartlarınızı güvenle en ucuza satın alabilirsiniz.

Paykasa Kıbrıs’ta kurulmuş büyük firmadır ve online ödeme sistemleri sunmaktadır. Online ödeme sistemleri, bankacılık yöntemlerine alternatif olarak geliştirildikleri ilk günden bu yana dikkat çekmiş ve birçok kullanıcı tarafından tercih edilmiştir. Paykasa kart satın alarak sadece  16 haneli güvenlik koduyla yapabileceğiniz ödemeler, kişisel bilgilerinizi vermediğiniz için hem güvenli hem hızlıdır. Birçok kullanıcı da güvenlik konusundaki hassasiyetleri sebebiyle online ödeme yöntemlerini tercih etmektedir. Paykasa yabancı bahis ve oyun sitelerinde geçerli, popüler bir online ödeme sistemi olmayı başarmıştır. Paykasa kartlar sadece resmi satış siteleri tarafından satılmaktadır. Siz de resmi Paykasa sitesi açmak istiyorsanız; Paykasa firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Paykasa Reseller Nedir?

Paykasa reseller demek en kısa haliyle Paykasa firmasının yasal bayileri demektir. Paykasa reseller ne demek? Paykasa reseller olarak hizmet veren sitelerden güvenle Paykasa kartlarınızı satın alabilirsiniz. Türkiye’deki Paykasa reseller bilgilerini, Paykasa sitesinde Türkiye bayileri bölümünden bulabilirsiniz. Burada sitelerin adresleri, iletişim bilgileri ve çalışma saatleri yer almaktadır. Paykasa reseller, Paykasa kartların online satışını yaparak ödemeleri alır ve kullanıcılara istedikleri limitteki Paykasa kartın bilgilerini iletir. Bazı reseller sitelerinde Paykasa bozdurma işlemi de yapılmaktadır.

Nasıl Paykasa Reseller Olunur?

Paykasa reseller nasıl alınır ve olunur, Paykasa reseller olmak istiyorsanız; Paykasa firmasıyla ya da Türkiye’de Paykasa kart satışı yapan resmi sitelerle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. İstenen şartların ne olduğu, gerekli sermaye gibi tüm detayları öğrenmeden, Paykasa sitesi açmamanızda fayda var.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *