Paykasa Satın Alma
9 Şub, 2019 18:20 tarihinde eklendi

Paykasa Satın Alma

Paykasa Satın Alma

Paykasa kredi kartı satın almak için kart siparişi nasıl verilir, paykasa ödemeleri nasıl yapılır, paykasa online güvenli ödeme yöntemlerini kullanırken hangi bankalar ödeme almaktadır.

Paykasa kart al kullanarak alışverişlerinizi güvenli hale getirmek için Paykasa üyeliğinizi yaptıktan sonra kart satın alma işlemini başlatmanız gerekmektedir. İnternette çok fazla ödeme yapıyorsanız; Paykasa kredi kartı satın alarak anlaşmalı sitelerden bir ya da birkaçına sürekli olarak ödeme yapıyorsanız; Paykasa kullanmanız güvenliğiniz açısından önemlidir. Elbette Paykasa kartın size kazandırdıkları güvenlikle sınırlı kalmıyor. Kolayca işlem yapabilmeniz, işlemleriniz hızlıca onaylanması da ödemeleriniz konusunda size hem rahatlık sağlıyor hem zamandan tasarruf sağlıyor.

Paykasa kartı satın almak için önce kartı nereden alacağınızı, siparişi nasıl oluşturacağınızı, ödemeyi nasıl ve nereye yapacağınızı bilmeniz de fayda var. Böylelikle güvenilir Paykasa sitelerinde işlemlerin nasıl ilerlediğini anlayabilir ve güvenmediğiniz sitelerden uzak durabilirsiniz.

Paykasa Kart Nereden Alınır?

Paykasa kart satın alabileceğiniz yasal Paykasa siteleri bellidir. Paykasa firması ile resmi bayilik anlaşması olan Paykasa reseller ya da subreseller siteler Paykasa kart satışında yetkilidir. Paykasa’nın Türkiye’de 10’un üzerinde bayisi bulunmaktadır. Bu bayilerin isimlerini, web sitelerini, iletişim bilgilerini, çalışma saatlerini Paykasa web sitesinde bayiler bölümüne gelerek görebilirsiniz. Burada yer alan siteler güvenilir Paykasa siteleridir yani dilediğinizi seçerek Paykasa kartınızı alabilirsiniz.

Paykasa Kart Siparişi Nasıl Verilir?

Kart siparişinizi verebilmeniz için önce siteye üye olmanız gerekmektedir. Ücretsiz olarak üye olduktan sonra istediğiniz limiti belirleyerek kart siparişinizi verebilirsiniz. E-ticaret sistemi olmayan Paykasa sitelerinde siparişlerinizi telefonla ya da internet sitesi üzerinden verebilirsiniz. Siparişinizi verirken temsilci size nasıl ödeme yapacağınız konusunda da bilgi verecektir.

Paykasa Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Paykasa kart satın alırken yapacağınız ödemeler, kartı aldığınız sitenin anlaşma durumlarına göre değişiklik göstermektedir. Birçok Paykasa sitesinde havale ve EFT yöntemi tercih edilmektedir. Bazı sitelerde kredi kartı ile ödeme sistemi de aktif olmakla beraber kredi kartı sistemini sitelerine entegre etmek üzere çalışmalara başlayan birçok Paykasa web sitesi vardır.

Paykasa Ödemeleri Hangi Bankaya Yapılır?

Paykasa kredi kart aldığınız bayinin anlaşmalı olduğu bankaları müşteri temsilcileriyle görüşerek öğrenmeniz gerekir. Anlaşmalı bankaların bilgisi web sitelerde de açıkça yer almaktadır. Çoğunlukla web sitenin en alt kısmında anlaşmalı bankalar sayfasını görebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *