Paykasa Satışı Yapan Siteler
27 Şub, 2019 15:28 tarihinde eklendi

Paykasa Satışı Yapan Siteler

Paykasa Satışı Yapan Siteler

Paykasa satışı yapan siteler, Paykasa kredi kartı satışı yapan sitelerden Paykasa kartı satın alabileceğiniz gibi en ucuza, indirimli ve kampanyalı Paykasa kart sahibi olabilirsiniz.

Paykasa, dünya pazarın geniş bir yere sahiptir ve sağladığı kolaylıklarla da hem ödemeyi yapan hem ödemeyi alan tarafından tercih edilir. Paykasa Kıbrıs’ta kurulduktan sonra kısa vadede Avrupa ülkelerinde kullanılmaya başlamıştır. Ardından birçok ülkede ve Türkiye’de binlerce kişi online ödemelerinde Paykasa kartı kullanmaya başlamıştır. Bankacılık yöntemlerine göre daha güvenli, hızlı ve pratik olması Paykasa’nın ve diğer online ödeme yöntemlerinin bir anda popüler olmasında etkili olmuştur. Paykasa kartlar sadece yasal satış sitelerinde satılmaktadır. Paykasa satışlarında yetkili olan siteler kendi anlaşmaları doğrultusunda ödeme yöntemleri kabul etmektedir.

Paykasa Satışı Yapan Siteler

Paykasa firması, kendileriyle yasal bağ kurarak Paykasa satışı yapmak isteyen kişilere belirli şartlarla bayilik vermektedir. Reseller olarak bilinen bu bayiler, istenen şartları sağlıyorsa Paykasa satışını yapabilmektedir. Paykasa satışını yapılabilmesi için sitelerde özel sistemler aranmamaktadır. Sadece Paykasa sitelerinden Paykasa kart bilgilerinin güvenli bir şekilde saklanması ve kullanıcıya iletilmesi aşamasında etkili olacak sağlam bir güvenlik sistemine gereksinim vardır.

Paykasa Satışı Nasıl Yapılır?

Paykasa satışı yapabilmeniz için yapmanız gereken ilk şey Paykasa firmasıyla iletişime geçmektedir. Gerekli şartlar size uyuyorsa ve anlaşma sağlanırsa kendinize bir web sitesi kurarak Paykasa kartların satışına başlayabilirsiniz. Paykasa kartların satış fiyatları euro ile TL arasındaki kur farkında göre belirlenmektedir ve üzerine de bayi kar miktarı eklenmektedir. Kar miktarından indirimler, kampanyalar yaparak ilk etapta müşteri çekebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *