Paykasa Türkiye Satış Siteleri ve Fiyatları
28 Şub, 2019 15:29 tarihinde eklendi

Paykasa Türkiye Satış Siteleri ve Fiyatları

Paykasa Türkiye Satış Siteleri ve Fiyatları

Paykasa Türkiye’de bulunan satış sitelerinden satın alabilir ve Paykasa kartlarını Türkiye sitelerinde indirimli fiyata en ucuza satın alarak Paykasa kart sahibi olabilirsiniz.

Paykasa online ödeme sisteminin Paykasa sanal kartlarını satan sitelerden; ön ödemeli, limitli kartlarınızı satın alabilirsiniz. Paykasa kart satışlarını yapan sitelerin güvenilir olup olmadıklarını anlamanız önemlidir çünkü aksi durumda paranızı kaptırarak Paykasa kartınızı alamama gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Paykasa kart sahibi olmak kolaydır ama Paykasa satışını yasal olarak yapan sitelerden alışveriş yapmayı tercih etmeniz gerekir. Paykasa kart satışı yapan sitelerde sipariş süreci, kabul edilen ödeme yöntemleri farklılık gösterebilmektedir.

Paykasa Türkiye Satış Fiyatları

Paykasa firmasını Paykasa Türkiye bayilerinde kart satış fiyatları, euro ile TL arasındaki kur farkına göre belirlenmektedir. Bu fiyat üzerine bir de satış sitesinin kar oranı eklenmektedir ve Paykasa kartın fiyatı ortaya çıkmaktadır. Paykasa kartlar euro para biriminde olduğundan; fiyatları kur değişikliğine bağlı olarak düşüp çıkabilmektedir. Paykasa kartınızı kur farkının çok yüksek olduğu bir dönemde alırsanız; yüksek fiyatlar ödemeniz gerekebilir. Paykasa satış sitelerinde kampanyaları, indirimleri ve kur farkının düşük olduğu dönemleri takip edebilirsiniz.

Paykasa Türkiye Satış Siteleri

Türkiye’den Paykasa satışı yapan siteleri öğrenerek kart alışverişlerinizi bu siteden yapmanız kişisel güvenliğiniz için önemlidir. Maddi, manevi açıdan zarara uğramamak adına; Paykasa kart fiyatları, Paykasa sitesine giderek Türkiye bayilerinin listesine göz atabilirsiniz. Burada yer alan sitelerin adresleri, iletişim bilgileri, sipariş verebilmeniz için yeterlidir. Böylece güvenli bir Paykasa kart siparişi oluşturabilirsiniz ve ödemenizi yaparak kart bilgilerinizi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *