Paykasa Türkiye Satış Siteleri
1 Mar, 2019 15:30 tarihinde eklendi

Paykasa Türkiye Satış Siteleri

Paykasa Türkiye Satış Siteleri

Paykasa Türkiye satış sitelerinden güvenle Paykasa kredi kartını satın alabilir ve Türkiye’de Paykasa’nın anlaşmalı olduğu bankalardan ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Paykasa ortaya çıktığı günden bu yana dünyanın birçok yerinde milyonlarca kullanıcıya ve yüzlerce anlaşmalı siteye ulaşmıştır. Kısa süreli bu başarıda Paykasa ödeme sisteminin özellikleri ve avantajları da etkili olmuştur. Paykasa online ödeme sistemleri kullanıcılara Paykasa sanal kartını farklı limitlerde ön ödemeli olarak satışa sunmuştur ve kullanıcılar böylece ödemelerini kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Paykasa Türkiye pazarında da kısa sürede popüler olmuş bir sistemdir. Onlarca Paykasa satış sitesiyle Türk kullanıcılara Paykasa sanal kartlar ulaştırılmaktadır.

Paykasa Türkiye Satış Siteleri

Paykasa firmasıyla resmi olarak anlaşmalı olan Paykasa satış sitelerinin listesine Paykasa sitesinden ulaşmak mümkündür. Paykasa resmi sitelerinden alışveriş yapmak güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Paykasa Türkiye yasal bayilerini öğrenmek isterseniz; Paykasa sitesinden ülke seçimini Türkiye yapmanız yeterlidir. Burada karşınıza Türkiye’de hizmet veren Paykasa sitelerinin adresleri, iletişim bilgileri ve çalışma saatleri çıkacaktır. Tüm yasal Paykasa satış sitelerini inceleyerek fiyat karşılaştırması yapabilir ve karar verebilirsiniz.

Paykasa Türkiye Satış Fiyatları

Paykasa online ödeme sisteminin kartları euro para biriminde geliştirilmektedir. Kartın limiti Türkiye’de de aynı şekilde euro para birimindedir ama kart satışları yapılırken fiyatlandırma kur farkı dikkate alınarak TL cinsinden belirlenmektedir. Böyle bakınca Türk kullanıcılara fiyatlar fazla görünebilir ama euro para birimiyle yaşayan ve kazanan kişiler için 10 euro çok küçük bir miktardır. 10 euro Paykasa kartın Türkiye’de 80 TL civarında olması kur farkının olumsuz tarafından kaynaklanmaktadır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *