Paykasa Türkiye
10 Şub, 2019 21:40 tarihinde eklendi

Paykasa Türkiye

Paykasa Türkiye

Paykasa nedir, paykasa Türkiye’de güvenli midir, Türkiye’de paykasa kart nasıl alınır, yasa bayilerin reseller ve subreseller bayilerden kredi kartını satın alarak internet ödemeleri yapmak için online ödeme sistemini kullanabilirsiniz.

Paykasa şirketi Kıbrıs’ta kurulmuştur ve şuan dünyanın birçok yerine bayilik vermiş durumdadır. Bayi sayısı, Paykasa kart kullanıcı sayısı ve Paykasa anlaşmalı siteleri her  geçen gün çoğalmaktadır. Paykasa Türkiye‘de de geniş bir bayi ağına sahiptir. Paykasa web sitesinden yasal bayilerin, reseller ve subreseller bayilerin listesini görüntüleyebilirsiniz. Paykasa’nın Türkiye’de 10’un üzerinde bayisi bulunmaktadır. Bu bayilerin web sitelerinden, iletişim numaralarından iletişime geçerek Paykasa kart edinmeniz mümkün. Bayi sisteminde yasal prosedürler aynı olsa da Paykasa kart fiyatlarında değişiklik olabilmektedir.

Paykasa Nedir?

Paykasa dünyanın birçok yerinde geçerli, online ödeme sistemlerinden bir tanesidir. Online ödeme yapmanız için ön ödemeli, limitli, kullan-at Paykasa kartlardan temin etmelisiniz. Paykasa kartların farklı limitleri vardır. Üzerindeki kart bilgileriyle limitiniz bitene kadar kartı kullanmaya devam edebilirsiniz. Kimlik ve banka bilgilerinizi vermeden ödeme yapabilmenize imkan veren Paykasa kart güvenlik ve kolaylık gibi avantajlarla sıklıkla tercih edilmektedir.

Paykasa Kart Türkiye’de Nasıl Satın Alınır?

Paykasa firmasının, online ödeme yapabilmeniz için sunduğu Paykasa kartlar, Euro para biriminden limitlerle satılmaktadır. Türkiye’den Paykasa kart alırken Euro değeriyle alacağınız limit için Türk lirası ile ödeme yapabilirsiniz. Örnek olarak 10 Euro değerinde limiti olan Paykasa kartı 50-58-75-85 TL gibi farklı fiyatlara satın alabiliyorsunuz. Fiyatlar kura bağlı olarak, bayilerin kar oranına göre yaptığı hesaba göre değişiklik göstermektedir. Paykasa kart Türkiye reseller ve subresellerinden kart alışverişlerinizi yapabilirsiniz. 10’un üzerinde bayiden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bayilerin sadece kendilerine özel yaptığı kampanyaları, çekilişleri takip ederek fırsatları yakalayabilirsiniz.

Paykasa Türkiye Güvenilir mi?

Paykasa Türkiye yasal mı, Türkiye bayileri yasal olduğu müddetçe güvenlidir. İnternette Paykasa bayisi olmadığı halde, kendini Paykasa bayisi gibi göstererek dolandırıcılık yapan birçok web siteye denk gelebilirsiniz. Paykasa satışı, Paykasa bozdurma gibi konularda sahtekarlık yapan, Paykasa ile ilgisi olmayan sitelerden, güvenliğiniz için uzak durmalısınız. Yasal bayileri tespit edebilmenizin en kolay yolu Paykasa web sitesine girerek Türkiye bayi ağını görüntülemektir. Listede bayilerin türü, web sitelerini, iletişim bilgilerini ve çalışma saatlerini görüntületebilirsiniz. Bütün seçenekleri inceleyerek en uygun Paykasa kartı temin edebilirsiniz.  

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *