Paykasa’ya Nasıl Kayıt Olabilirim?
11 Şub, 2019 13:30 tarihinde eklendi

Paykasa’ya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Paykasa’ya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Paykasa online ödeme sistemine nasıl kayıt olabilirim, paykasa üyelik ve kayıt olma işlemi nasıl yapılır ve paykasa kredi kartı aldıktan sonra ödeme ücreti nelerdir,

Paykasa online ödeme sistemlerini kullanabilmeniz için Paykasa resmi bayilerinden birinin sitesine giderek kayıt işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Kayıt olma aşamasında hangi adımlarla ilerleyeceğinizi bilmenizde fayda var. Ayrıca kayıt olmak size neler kazandırır öğrenirseniz; Paykasa satın alırken üyelik ile giriş yapmanın önemini anlayabilirsiniz.

Paykasa online ödeme sistemi, Paykasa kart sayesinde kullanılabilmektedir. Paykasa kartı siteden satın aldıktan sonra da kartın takibini yapabilmeniz gerekir. Limit, kullanım süresi gibi detaylar, ödemelerinizde mağdur olmamanız için önemlidir.

Paykasa’ya Nasıl Kayıt Olunur?

Paykasa satışı yapan siteye gittikten sonra paykasa üye ol, kayıt ol butonunu bulun ve tıklayın. Tıkladığınızda açılan sayfada üyelik için gerekli olan bilgiler yer almaktadır. Bu sayfa her Paykasa sitesinde aynı olmayabilir. Genel olarak üye olacağınız zaman istenen bilgiler belirlidir. Her Paykasa sitesinde üye olurken isim, soy isim, doğum tarihi bilgileriniz istenir. Paykasa kullanımında yaşın 18  olması şartına bağlı olarak doğum tarihi ve mail adresi üyeliklerde istenmektedir. Bazı Paykasa sitelerinde farklı olarak şehir, adres, telefon gibi bilgiler istenebilir. Eğer yasal bir Paykasa sitesindeyseniz; bilgilerinizi vermekten çekinmenize gerek yoktur. Üye olurken ayrıca üye giriş bilgileriniz yani kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz de istenmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra unutmamalısınız çünkü giriş yapabilmeniz için gerekli olacaktır. İstenen tüm bilgileri girdikten sonra onay butonuna bastığınızda üyelik kaydınız yapılmıştır olacaktır.

Paykasa’ya Kayıt Olmak Ne Kazandırır?

Paykasa sitesine kayıt olduğunuzda kampanya, çekiliş ve indirimlerden vakit kaybetmeden haberdar olabilirsiniz. Birçok Paykasa sitesi zaman zaman çekilişlerle binlerce limit Paykasa kart hediye etmektedir. Bunun gibi kampanyaları kaçırmamak için üyeliğinizi doğru ve eksiksiz olarak yapmalısınız. Bazı Paykasa sitelerinde üye olduktan sonra açılan kullanıcı bölümünde alınan kart bilgileri de görünmektedir. Böylece zorluk çekmeden kartınızın limitini, son kullanma tarihini veya  güvenlik kodunu görebilirsiniz.

Paykasa Üyeliği Ücretli mi?

Paykasa web sitesine kayıt olmanız için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Üstelik üye olduğunuz anda kart satın almak zorunda da değilsiniz. Üyeliğinizi yaptıktan sonra başka bir zaman içinde de kartınızı satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *