Paykwik Hangi Banka ile Alabilirim?
1 Nis, 2019 15:11 tarihinde eklendi

Paykwik Hangi Banka ile Alabilirim?

Paykwik Hangi Banka ile Alabilirim?

Paykwik hangi banka ile alabilirim, sanal ödeme sistemi olan Paykwik kartını anlaşmalı olduğu bankalardan EFT ve havale yöntemi yada Paykwik kart satış sitelerinden satın alabilirsiniz.

Dijital ödeme sistemi ya da sanal ödeme sistemi olarak bilinen, kısa sürede popüler olan ve bankacılık ödeme yöntemlerine sağlam bir alternatif olan bu sistemler arasında popüler markalardan bir tanesi de Paykwik‘tir. Paykwik ile birçok yabancı bahis ve oyun sitesinde hesabınıza para ödeme işlemlerinizi halledebilirsiniz. Paykwik kartlar, ön ödemeli ve limitli sanal kartlardır yani Paykwik kart satın aldığınızda elinize somut bir kart teslim edilmez; sadece kartınızın bilgileri size ulaştırılır. Paykwik kartı, 18 yaşından büyük, istediği gibi ödeme yapabilecek herkes rahatlıkla alabilir.

Paykwik Nasıl Alınır?

Paykwik satın almak için doğru web siteyi tercih etmeniz önemlidir. İnternette Paykwik kart satışı yaptığını iddia eden her siteye itibar etmemelisiniz. Yasal Paykwik satış sitelerinden sanal kartınızı temin edebilirsiniz. Öncelikle alacağınız kart limitini belirlemiş olmalısınız. Kartın limitine göre ödemeniz gereken tutar TL para birimi türünde olacaktır. Paykwik kart siparişinizi nasıl oluşturacağınız kartı satın alacağınız siteye göre değişmektedir. Paykwik satış sitelerinde ödeme yöntemi olarak genellikle havale ve EFT kullanılmaktadır. Bazı sitelerde kredi kartı, mobil ödeme gibi alternatifler de sunulmaktadır.

Paykwik Hangi Banka ile Alınır?

Paykwik kart satışını yapan sitelerin bankalarla anlaşmaları farklıdır. Yani her satış sitesi çeşitli bankalarla, farklı anlaşmalar yapabilir. Dolayısıyla Paykwik kart ödemenizi hangi bankayla yapacağınız, kartı hangi siteden aldığınızla ilgili bir durumdur.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *