Paykwik Nasıl Kullanılır?
10 Mar, 2019 15:53 tarihinde eklendi

Paykwik Nasıl Kullanılır?

Paykwik Nasıl Kullanılır?

Paykwik nasıl kullanılır, Paykwik kart kullanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, Paykwik kredi kartı satın alarak oyun, bahis ve online alışverişlerde güvenli ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Paykwik, son zamanların popüler ödeme yöntemlerinden sanal ödeme sistemlerinin bir parçasıdır. Marka olarak bu sektörde kısa sürede popüler olmayı başaran Paykwik, birçok oyun sitesinde geçerli ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır. Paykwik kartınızı kullanabilmek için kart bilgilerinizi biliyor olmanız ve kartın içinde yeterli limitiniz olması gerekmektedir. Limiti biten Paykwik kartları kullanmak mümkün olmadığından; bu durumda yeni bir Paykwik kart satın almanız gerekecektir. Paykwik kullanıldığında birçok avantaj sağladığı için özellikle oyun sitelerindeki online ödemelerde tercih etmenizde fayda var.

Paykwik Kart Nasıl Kullanılır?

Paykwik kartın geçerli olduğu sitede, ödeme sayfasına geldiğinizde kartınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Ödeme kısmına geldiğinizde kart bilgileri bölümüne Paykwik kartınızın güvenlik kodunu girmeniz gerekmektedir. Kart bilgilerinizi girmeden önce sipariş tutarınız ne kadarsa yatırılacak miktar kısmına bunu eksiksiz olarak girmelisiniz. Kartınızda yeterli limitiniz varsa ödemeniz kısa sürede gerçekleşecektir. Ödemenin tamamlanmış olduğu mesajını görmeden sayfadan ayrılmamanızda fayda var. Ödemenin olumlu şekilde tamamlandığından emin olamıyorsanız; Paykwik kart limitinizi kontrol edebilirsiniz.

Paykwik Kart Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Paykwik kartı kullanacağınız sitenin güvenilir bir site olduğuna, gerçekten Paykwik sanal ödeme sistemiyle anlaşması olan güvenilir bir yer olduğuna emin olmalısınız. Ayrıca kartla ödeme yapacağınız zamanlarda yeterli limitinizin olduğundan da emin olmalısınız. Kart limitiniz bitmişse ve ödeme işleminiz sonuçlanmamışsa ihtiyacınız olan limitte yeni bir Paykwik kart edinmelisiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *