Paykwik Satın Al
12 Şub, 2019 18:46 tarihinde eklendi

Paykwik Satın Al

Paykwik Satın Al

Paykwik kart satın alarak online ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Peki Paykwik kart nereden satın alınır, Paykwik ödemeleri nasıl yapılır ve ödemeler hangi bankadan yapılabilir.

Ödemelerinizde size büyük avantajlar sağlayacak, çok kullanılan online ödeme sistemlerinden biri olan Paykwik, kullanıcılarına sunduğu kart sayesinde ödemeleri kolaylaştırmaktadır. Paykwik kart satın alırken, resmi Paykwik bayilerinin sitelerini tercih etmelisiniz. Böylece Paykwik satın alırken de güvenli bir alışveriş yapmış olursunuz. Paykwik satın alırken farklı sitelerden tercih yapabileceğiniz gibi kendinize uygun ödeme yöntemlerinden birini de tercih edebilirsiniz. Paykwik kartınızı satın alırken ödeme işleminizi tamamladıktan sonra kartı bilgilerinize ulaşabilir; ödemelerinizi hızlıca yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Paykwik Kart Nereden Satın Alınır?

Paykwik kredi kart satın alabileceğiniz web siteler, Paykwik’in resmi iş ortaklarıdır. Ancak internette karşınıza yasal olarak Paykwik ile anlaşması olmadığı halde Paykwik kart sattığını iddia eden web sitelerle de karşılaşabilirsiniz. Kart alışverişlerinizi güvenilir yerlerden yaparsanız; mağdur olmadan Paykwik kart sahibi olabilirsiniz. Paykwik kartınızı satın alacağınız yeri belirledikten sonra hangi kartı alacağınızı belirlemelisiniz. Paykwik kartların farklı limitleri vardır ve hepsinin fiyatı farklıdır. Fiyatlar kur hareketlerine göre değişmektedir. İlk kez Paykwik alacağınız siteden önce düşük limitli bir kart alarak başlayabilirsiniz.

Paykwik Kart Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Paykwik kartınızı alabilmek için seçtiğiniz sitenin ödeme yöntemleri içinden birini tercih edebilirsiniz. Bayi sitelerinin hepsinde geçerli olan ödeme yöntemleri farklı olabilir. Paykwik kartınızı aldığınız sitede geçerli ödeme yöntemlerini site içindeki ödeme yöntemi bilgisi bölümünden öğrenebilirsiniz. Paykwik ödemelerinde havale, EFT, kredi kartı, mobil ödeme ve ATM’den para yatırma gibi yöntemleri kullanabilirsiniz. Birçok Paykwik kart sitesinde çoğunlukla havale ve EFT ödeme yöntemleri tercih edilmektedir.

Paykwik Kart Ödemeleri Hangi Bankadan Yapılır?

Paykwik satın alırken ödeme yapacağınız banka mobil ödeme, kredi kartıyla ödeme ve ATM’den ödeme durumunda önemlidir. Bu işlemler anlaşmalı bankalar olmadan yapılamadığından; ödemelerinizi böyle yapacaksanız mutlaka anlaşmalı bankaları inceleyin. ATM’den kartsız işlem menüsünde Paykwik görünmüyorsa banka ile Paykwik arasında anlaşma yok demektir. Diğer online ödeme sistemleriyle karıştırmamaya da dikkat etmelisiniz. Havale ve EFT işlemlerinde sadece firmanın hesap numarasının ait olduğu bankayı öğrenmeniz yeterlidir. Başka bankalardan EFT işlemi yaparak da ödemenizi yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *