PaysafeCard ile Para Yatırma Nasıl Yapılır?
2 Nis, 2019 14:13 tarihinde eklendi

PaysafeCard ile Para Yatırma Nasıl Yapılır?

PaysafeCard ile Para Yatırma Nasıl Yapılır?

PaysafeCard ile para yatırma, para çekme, para yükleme ve para çevirme işlemi nasıl yapılır, PaysafeCard nasıl kullanılır, online ödemelerinizi yapabileceğiniz sanal kart sistemiyle güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

PaysafeCard online ödemelerinizi yapabilmeniz için geliştirilmiş online ödeme sistemlerinden bir tanesidir. Kart sadece online ödemelerde kullanılabilecek şekilde sanal kart olarak tasarlanmıştır. Elinizde somut bir kart olmadığından mağazalarda PaysafeCard kullanma şansınız yoktur. PaysafeCard birçok yetkili satış sitesinden satın alınabilmektedir. PaysafeCard’ın diğer online ödeme sistemlerinden farklı satın alınabilme yöntemleri konusundadır. Bu kartı PaysafeCard satış sitelerinden almakla birlikte Türkiye’de 1600 bayisi olan Yaysat’tan da temin edebilirsiniz. PaysafeCard ile anlaşmalı olunan oyun ve bahis sitelerinde ödemelerinizi yapabilirsiniz.

PaysafeCard Nasıl Kullanılır?

PaysafeCard kullanımı, kullanabilmeniz için öncelikle ödeme işleminizi tamamlamalı ve kart bilgilerinizi, satıcıdan almış olmalısınız. Kartların 16 haneli güvenlik kodunu ödemelerinizde ilgili yere girmeniz; ödemeyi yapmak için yeterlidir. Ödemelerinizi nasıl yapacağınız; ödeme yapacağınız sitenin özelliklerine göre değişebilir.

PaysafeCard ile Nasıl Para Yatırılır?

PaysafeCard para yatırma, para çekme, para yükleme ve para çevirme ile ödeme işlemlerinizi yaparken 16 haneli güvenlik kodunuzu ve zaman zaman ödenecek miktarı girmeniz yeterli olacaktır. Ödeme yapacağınız sitede ödeme sayfasında PaysafeCard’ı görüyorsanız; seçiminizi yapın ve ödeme sayfasında kart numarası kısmına 16 haneli kodunuzu girin. Site yatırılacak miktarı otomatik olarak belirtmemişse; ne kadar ödeme yapacağınızı da ilgili kutucuğa girmeniz gerekmektedir. PaysafeCard para yatırma, yükleme ve çevirme, kartınızla ödeme yaparken kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekmemektedir. İlgili bölümlerin tamamını doldurduktan sonra ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Ödemenin başarıyla tamamlandığı mesajını gördükten sonra sayfadan ayrılabilirsiniz. Ödemeyle ilgili emin değilseniz; kart limitinizi kontrol ederek işlemi inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *