Paysafecard Nedir? Nasıl Alınır?
3 Nis, 2019 15:19 tarihinde eklendi

Paysafecard Nedir? Nasıl Alınır?

Paysafecard Nedir? Nasıl Alınır?

PaysafeCard nedir ve Paysafecard nasıl alınır, online ödeme sistemlerinden birisi olan PaysafeCard’ı Türkiye’de anlaşmalı olduğu bankalardan ve sitelerinden satın alabilirsiniz.

Paysafecard nedir? PaysafeCard online ödemelerinizi kolaylaştırmak için geliştirilmiş; güvenilir ödeme yöntemlerindendir. Paysafe online ödeme sistemlerinin geliştirmiş olduğu sanal kartla kişisel bilgilerinizi vermeden ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Paysafecard, anlaşmalı sitelerde ödemenizi hızlıca yapmanızı da sağlar. Paysafe birçok siteyle anlaşmalı olduğundan ödemenizi yaparken ödeme yöntemleri içinde Paysafecard’ı görmeniz mümkündür. Paysafecard satın alması kolay, kullanması kolay bir ödeme yöntemidir. Kartınızı limitiniz bitene kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Limitiniz bittiğinde yeni bir ön ödemeli Paysafecard satın almanız gerekir.

Paysafecard Nasıl Alınır?

Paysafecard satın almak için birçok yolunuz vardır. Diğer online ödeme sistemlerinden farklı olarak kartınızı çeşitli sektörlerdeki dükkanlardan da temin edebilirsiniz. İnternet kafeler, fatura ödeme merkezleri Paysafecard ile anlaşma yaparlarsa satışlarını yapmaktadır. Bunun dışında resmi Paysafecard satış sitelerinden kartınızı satın alabilirsiniz. Siteden kart alacaksanız; siparişinizi oluşturup ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Dükkanlardan satın aldığınız kartlarda zaten sıkıntı olmayacaktır. Paysafecard alımlarını internetten yapacak olanlar güvenilir ve resmi satış sitelerinden sipariş vermeye dikkat etmeliler. Kart limitinizi belirlediyseniz; siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Paysafecard Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Paysafecard ödemeleri internetten verilen siparişler için çoğunlukla havale, EFT yöntemleriyle olmaktadır. Bazı siteler farklı ödeme yöntemleri de kabul edebilirler. Satış merkezlerinden alacağınız kartlar için nakit ödeme yapabilirsiniz. Paysafecard satışı yapan merkezler oldukça fazladır. Resmi siteden size en yakın satış merkezini de bulabilirsiniz. İnternet siparişlerinizde ödemenizi tamamlayınca kart bilgilerinizi talep edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *