PTT Cepbank ile Nasıl Ödeme Yapılır?
5 Nis, 2019 17:19 tarihinde eklendi

PTT Cepbank ile Nasıl Ödeme Yapılır?

PTT Cepbank ile Nasıl Ödeme Yapılır?

PTT Cepbank ile nasıl ödeme yapılır, PTT Cepbank ile nasıl para çekilir, para yatırılır, para çekme ve para yatırma işlemleri nasıl yapılıyor. Güvenilir ödeme yöntemini tüm detaylarıyla anlatalım.

Cepbank ödeme sistemi, hem pratik hem güvenilir bir ödeme yöntemidir. Bankaların sunduğu bir hizmet olarak kısa sürede popüler olan Cepbank, PTT Bank tarafından da kullanılmaktadır. PTT Bank sistemini internet bankacılığı şeklinde kullanıyorsanız; Cepbank ödeme sistemiyle kolayca para transferleri yapabilirsiniz. PTT Cepbank ile yakınlarınızın cep telefonuna, anlaşmalı iş yerlerine para transferi yapabilirsiniz. PTT Cepbank çeşitli alışveriş sitelerinde, oyun sitelerinde, online ödeme sistemlerinden sanal kart satın alırken geçerli olabilen bir ödeme yöntemidir.

PTT Cepbank ile Nasıl Ödeme Yapılır?

PTT Cepbank nasıl para çekilir, para yatırılır? PTT CepBank uygulamasını kullanmak için telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan internete bağlanarak PTT Bank online şubesine giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra para transferi bölümüne geçebilirsiniz. Para transferleri kategorisinde cep telefonuna para gönder seçeneğini görebilirsiniz. Bu bölümde alıcı kişinin cep telefonu bilgisini ve gönderilecek para miktarını doğru ve eksiksiz olarak girdiğinize emin olmalısınız. İşlemi onaylamadan önce girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu son kez mutlaka kontrol etmelisiniz. Bilgilerin doğruluğundan eminseniz; işlemi tamamlayabilirsiniz. PTT Cepbank ile para transferi yaptığınızda alıcının cep telefonuna bir kod ulaşacaktır. Alıcı bu kod ile PTT ATM’lerinden parasını çekebilmektedir. PTT Cepbank para çekme ve para yatırma işlemleri en hızlı ve kolay bir para transferi yöntemidir. Üye iş yerlerinde Cepbank ile gönderim için alt üst limitler olabilir. Bu tür detaylara ödeme yapacağınız sitedeki ilgili bilgileri okuyarak ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *