Skrill Nedir? Nasıl Kullanılır?
8 Nis, 2019 20:13 tarihinde eklendi

Skrill Nedir? Nasıl Kullanılır?

Skrill Nedir? Nasıl Kullanılır?

Skrill nedir, Skrill nasıl kullanılır, online ödeme sistemlerinden birisi olan Skrill kredi kartı satın alarak alışveriş yapabilir, para yatırma ve para çekme işlemlerinizi Skrill kart ile yapabilirsiniz.

Skrill nedir?, son zamanlarda iyice popüler olan online ödeme sistemlerinden bir tanesidir. Sanal kartlar, E-cüzdanlar şeklinde çalışan Skrill sistemini, anlaşmalı birçok sitede kullanabilirsiniz. Böylece ödemelerinizi daha hızlı, güvenli bir yöntemle yapma deneyimini yaşayabilirsiniz. Skrill sahibi olmak için yasal olarak Skrill bayisi olan siteleri tercih etmelisiniz. Skrill ile yasal bağı olan bu sitelerden başvuru talebinizi oluşturabilir ve E-cüzdan hesabınızı dakikalar içinde açabilirsiniz. Skrill ile yapacağınız işlemler için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. İnternet bağlantısı olan her cihazınızla Skrill kullanarak para çekebilir ve yatırabilirsiniz.

Skrill ile Para Yatırma Nasıl Yapılır

Skrill para yatırma, Skrill yöntemiyle anlaşmalı sitelere para yatırma işleminizi yapabilirsiniz. Bulunduğunuz sitede ödeme yöntemleri arasında Skrill kart ile alışveriş logosunu görebiliyorsanız; işleme başlayabilirsiniz. Ödeme bölümüne geldiğinizde yatırmak istediğiniz miktarı belirtmeniz gerekiyorsa önce ödenecek miktarı belirtin. Ardından Skrill kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme işlemini gerçekleştirin. Bazı sitelerde ödenecek miktar otomatik olarak sayfada görünebilmektedir. Skrill hesabınızda yeterli limitiniz varsa ödemeniz sorunsuzca gerçekleşecektir.

Skrill ile Para Çekme Yöntemleri

Anlaşmalı bazı sitelerde Skrill para çekme, Skrill yöntemini para çekme işlemlerinde de kullanabilirsiniz. Para çekme talebinizi oluştururken alıcı bilgilerine Skrill bilgilerinizi ve çekmek istediğiniz miktarı belirtmeyi unutmamalısınız. Talebiniz işleme alındıktan sonra paranız Skrill cüzdanınıza aktarılmaktadır. Para aktarıldıktan sonra cüzdanınızdaki isterseniz; başka sitelerde ödeme yaparken kullanabilir isterseniz banka hesabınıza talep edebilirsiniz. Banka hesabınıza talep ettiğinizde paranız verdiğiniz banka hesap bilgisine göre aktarılacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *