TillCard Nedir? Nasıl Kullanılır?
10 Nis, 2019 23:13 tarihinde eklendi

TillCard Nedir? Nasıl Kullanılır?

TillCard Nedir? Nasıl Kullanılır?

TillCard nedir?, TillCard nasıl kullanılır?, TillCard online ödeme sistemi olan kredi kartlarıyla online alışveriş yapabilir, para çekme ve para yatırma yöntemlerini kullanabilirsiniz.

TillCard, online ödeme sistemi olarak hizmet veren güvenli, hızlı ve pratik bir ödeme yöntemidir. Özellikle yabancı bahis ve oyun sitelerinde tercih edilen bu yöntem ile ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz. TillCard ile anlaşması olan sitelerde ödemelerinizi yaparken sadece TillCard bilgilerinizi girmeniz yeterli olduğundan işleminiz daha hızlı ilerleyecektir. Kişisel bilgilerin gerekli olmadığı bu ödeme yönteminde yaptığınız ödemeler anonim olacağı için kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. TillCard’ı kullanabilmek için öncelikle TillCard sahibi olmalısınız. İnternet ortamında, TillCard satışı yapan yasal sitelerden kartınızı temin edebilirsiniz. TillCard satın alırken tercih edeceğiniz sitenin güvenilir olduğundan emin olmalısınız.

TillCard ile Para Yatırma Yöntemleri

TillCard kullanımı, Tillcard para yatırma, TillCard online ödeme sistemiyle internet ortamındaki ödemelerinizi yapmak için öncelikle ön ödemeli, sanal kartınızı satın almanız gerekiyor. İhtiyacınız olan kadar limiti satın alarak ödemelerinizde kullanabilirsiniz. Ödeme sayfasında ödenecek miktarı girdikten sonra TillCard bilgilerinizi görerek ödeme işlemini onaylayabilirsiniz. Ödemeyi onayladıktan sonra para yatırma işlemi yaptığınız siteden paranın ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmelisiniz.

TillCard ile Para Çekme Seçenekleri

TillCard para çekme, TillCard sistemiyle para çekmek için öncelikle para çekme talebi yapacağınız siteyle iletişime geçmelisiniz. Para çekme işlemini TillCard ile yapabilmeniz mümkünse siteye TillCard bilgilerinizi vermelisiniz. Kart bilgilerinizi verdikten sonra ne kadar para çekmek istediğinizi de belirtmeyi unutmamalısınız. Ardından TillCard hesabınıza gelen parayı, bozdurma işlemi yaparak nakde çevirebilirsiniz. TillCard sitelerinden bozdurma talebinizi oluşturabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *