Trustly Nedir? Trustly ile Nasıl Para Yatırılır?
12 Nis, 2019 12:30 tarihinde eklendi

Trustly Nedir? Trustly ile Nasıl Para Yatırılır?

Trustly Nedir? Trustly ile Nasıl Para Yatırılır?

Trustly nedir?, Trustly ile nasıl para yatırılır?, Trustly kredi kartını kullanarak online alışveriş yapabilir, para yatırma ve para çekme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Trustly nedir? Trustly klasik online ödeme sistemlerinden farklı bir para yükleme yöntemidir. Neteller ile birlikte çalışan Trustly ile sadece Neteller hesabınıza para yatırabilirsiniz. Sistem Finlandiya, Polonya, İsveç ve Estonya ülkelerindeki üyelerin kişisel banka hesaplarından Neteller hesaplarına para aktarması şeklinde işlemektedir. Trustly kullanmak için hem banka hesabınız hem Neteller hesabınız hem Trustly sistemine dahil olmanız gerekmektedir.

Trustly ile Nasıl Para Yatırılır?

Trustly ile para yatırmak için öncelikle Neteller hesabınıza giderek para yükleme bölümüne geçmelisiniz. Burada para yükleme seçenekleri içinden Trustly’i seçmelisiniz. Yatırılacak para miktarını girip Devam butonuna tıklamalısınız. Devam butonuna tıkladığınızda doğrudan Trustly ödeme sistemi sayfasına yönlendirileceksiniz. Buradan bankanızı seçerek ilgili bilgilerin doğruluğunu kontrol etmelisiniz. Trustly sistem sayfasında verilen özel işlem referans kodunu ve alıcı hesap bilgilerini mutlaka not edin ve banka hesabınıza giriş yapın. Burada yine ödeme bilgilerinizi girin ve Trustly’den verilen referans kodunu ödeme bilgilerine ekleyin ve ödemeyi onaylayın. Sonrasında Neteller hesabınıza girerek güncel bakiye durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

Trustly ile Para Yatırmak Ne Kadar Sürer?

Bu sistem ile para yatırma ve Trustly para çekme işlemlerinin sonuçlanma süresi değişiklik gösterebilmektedir. Para yatırma işlemlerinizi desteklenen bankalardan yaparsanız; işlem süresi daha kısa olmaktadır. Farklı bankalar aracılığıyla işlem yapıyorsanız; paranın Neteller hesabınızda görünmesi 1 ila 3 iş gününü bulabilmektedir. Daha hızlı sonuç almak için desteklenen bankalar listesini Trustly sisteminden öğrenerek işlemleriniz bu bankalar aracılığıyla yapabilirsiniz.  

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *