Ukash Nedir? Nasıl Kullanılır?
15 Nis, 2019 15:13 tarihinde eklendi

Ukash Nedir? Nasıl Kullanılır?

Ukash Nedir? Nasıl Kullanılır?

Ukash nedir?, Ukash nasıl kullanılır?, Ukash kart ile online ödeme ve alışveriş yapabileceğiniz gibi Ukash para çekme ve para yatırma yöntemlerini güvenle kullanabilirsiniz.

Ukash, son zamanların en popüler ödeme yöntemi olan online ödeme sistemlerinin bir parçasıdır. Online ödeme sistemleri, bankacılık ödeme yöntemlerine alternatif olarak geliştirilmiştir ve tüm dünyada kısa sürede tercih edilen bir yöntem olmuştur. Ukash, online ödeme sistemi olarak, Ukash sanal kartıyla hizmet vermektedir. Sanal kartınız ön ödemeli ve limitli bir kart olup karta para yüklemi işlemi yapılmamaktadır. Ukash kartınızın limiti bittiğinde yeni bir kart satın alabilirsiniz. Kartınız sanal olduğundan kart bilgileri size ulaştırılacaktır. Bu kart bilgilerini sadece Ukash’ın geçerli olduğu sitelerde, online ödemelerde kullanabilirsiniz.

Ukash Para Yatırma Yöntemleri

Ukash para yatırma, Ukash yöntemini kullanarak ödemelerinizi yapacaksanız; anlaşmalı sitelerde işlem yaptığınızdan emin olmalısınız. Ukash, dünyanın birçok ülkesinde yabancı bahis ve oyun sitelerinde ödeme yapmak için kullanılabilir bir yöntemdir. Ödemenizi yapmak için öncelikle sitenin ödeme sayfasına geçmelisiniz. Para yatırma işleminizi yaparken yatırılacak miktarın doğruluğundan, Ukash ödeme bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olmalısınız. Ödemeyi tamamladığınızda Ukash kartınızın limitinde düşüş olacaktır. Ukash ile para yatırmak güvenli olmakla beraber hızlı ve kolaydır.

Ukash Para Çekme Yöntemleri

Ukash para çekme, Ukash sanal kartınızın içindeki paraları dilerseniz nakde çevirebilirsiniz. Ukash sisteminde doğrudan nakit gönderim olmadığından; Ukash bozdurma sitelerine banka bilgilerinizi vererek paranızı talep etmelisiniz. Banka hesabınıza aktartılan parayı dilerseniz çekerek nakde çevirebilirsiniz. Ukash para çekme işlemleri genellikle aynı gün içinde sonuca varmaktadır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *