Ukash Satın Al
14 Şub, 2019 20:40 tarihinde eklendi

Ukash Satın Al

Ukash Satın Al

Ukash kredi kartı satın alarak online ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Peki Ukash kart nereden satın alınır, nasıl satın alınır, ATM, EFT ve havele ile Ukash kredi kartına nasıl ödeme yapılır.

Son yıllarda internette yapılan ödemelerin artmasıyla beraber internette ödeme yapmaya imkan tanıyan ödeme yöntemleri de çeşitlenmiştir. Piyasadaki online ödeme sistemlerinden birisi olan Ukash, kullanıcıların sunduğu Ukash kart ile kolay ödeme imkanı vermektedir. Ukash’ı tercih etmeniz için birçok nedenden en önemlisi güvenlik. Ukash kart kullanarak ödemelerinizi güvenli bir biçimde yapıp alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Ukash ile ödeme yapabilmeniz için bir Ukash karta ihtiyacınız vardır. Ön ödemeli olarak satılan bu sanal kart, güvenli kodu ile ödeme yapma imkanı vermektedir. Ukash kart satın alırken ihtiyacınız olan limiti belirlemeniz ve buna göre satın almanız yeterlidir. Limitiniz bittiğinde ise yeni bir Ukash kart satın almanız gerecektir.

Ukash Kart Nereden Alınır?

Ukash kartı satın alabileceğiniz birçok Ukash bayisi bulunuyor. Yasal olan, Ukash ile resmi iş birliği olan Ukash bayilerinden güvenle kartınızı satın alabilirsiniz. Ukash kart sanal bir kart olduğu için satın alma işleminiz tamamlandığında size, dijital ortamda saklanan kart bilgileri verilecektir. Yani Ukash kart satın aldığınızda size somut bir kart teslim edilmeyecektir. Ukash kart sadece bayilerden, internet ve telefon yoluyla alınabilir. Ukash kartın satışını yapan mağaza, dükkan veya biri iş yeri yoktur.

Ukash Kart Nasıl Alınır?

Ukash kart satın alacağınız siteyi belirledikten sonra eğer sitede online alışveriş sistemi varsa alışverişinizi yaparak ödemenizi yapabilirsiniz. Sitede online ödeme sistemi yoksa canlı destekten, telefona müşteri hizmetlerinden, varsa Whatsapp üzerinden siparişinizi oluşturabilir; ödeme yöntemleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra müşteri temsilcileri size Ukash kartınızın bilgilerini verecektir. Bu noktadan sonra ödemelerinizde limitiniz bitene kadar Ukash kartınızı kullanabilirsiniz.

Ukash Kart için Nasıl Ödeme Yapılır?

Kartı aldığınız sitedeki ödeme yöntemlerinden birini tercih ederek Ukash kart ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeyeceğiniz miktar alışverişi yaptığınız sırada kura göre belirlenmiş miktar olacaktır. Çoğu Ukash bayisinde ödeme yöntemi olarak havale ve EFT tercih edilmektedir. Bazı Ukash sitelerinde ekstradan mobil ödeme, kredi kartıyla ödeme ya da ATM’den para yatırarak ödeme yapma gibi alternatifler bulabilirsiniz. Ukash ödemenizi tamamlamadan kart bilgileriniz teslim edilmeyeceğinden ödemelerinizi vakit kaybetmeden yapmalısınız.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *