15 Şub, 2019 18:47 tarihinde eklendi

Ukash

Ukash

Ukash nedir, Ukash Türkiye kredi kartını alışverişlerde kullanmanın avantajları nelerdir, ön ödemeli, limitli olan sanal kartı kullanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir.

Ukash online ödeme sistemi, İngiltere’de kurulmuş ve dünyanın birçok yerinde geçerli olan bir sistemdir. Firma, kullanıcılarına Ukash kart satarak kolay alışveriş imkanı sağlar. 10,000’den fazla web sitesinde geçerli olan Ukash ile saniyeler içinde ödemelerinizi yapıp, yine saniyeler içinde ödeme onayını alabilirsiniz. Ukash bozdurma ön ödemeli kartları ile ihtiyacınız olan kadar limiti satın alabilirsiniz.

Ukash Kart Nedir?

Ukash kart, ön ödemeli, limitli, sanal bir karttır ve güvenlik kodu ile alışveriş yapmayı sağlar. İnternette yapacağınız birçok online ödeme için Ukash kartı tercih edebilirsiniz. Ukash kartlar ön ödemeli olduğu için içindeki limit bitince tekrar kullanılamamaktadır. Güvenlik açısından da avantajlı olan bu durum sayesinde size gerekli olan limitte Ukash kartı satın alıp ödemenizi yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda tekrar Ukash kart satın alabilirsiniz. Ukash kartlarının fiyatları kura bağlı olarak düşüp yükselmektedir.

Ukash Kart Nerelerde Kullanılır?

Ukash kart tüm dünyada 10.000’den fazla web sitesinde geçerli olan karttır. Özellikle oyun ve bahis sitelerinin birçoğunda Ukash ödeme yöntemini görebilirsiniz. Ukash kart kullanabileceğiniz sitelerde ödeme sayfasına gelmeden, site bilgilerinin yer aldığı bölümde ödeme yöntemlerini kontrol ettiğinizde Ukash Türkiye ibaresini görebilirsiniz. Sitenin ödeme yöntemlerine yönelik bilgi yoksa ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme yöntemleri içinde Ukash’ı görebilirsiniz. Ödeme yöntemleri içinde Ukash yer almıyorsa; firma ile iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz.

Ukash Kart Avantajları Nelerdir?

Ukash kart online ödemelerinize size birçok avantaj sağlamaktadır. Bir sitede kredi kartıyla ödeme yaparken hem kimlik hem banka bilgilerinizi girmeniz gerekir. Bu işlem hem zaman alan hem de güvenlik açısından riskli olan bir durumdur. Ukash kart alışveriş ile güvenlik kodunu girdiğinizde başka hiçbir bilgi girmeden ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Böylece ödemeniz yüksek güvenlik seviyesinde tamamlanmış olur.

Havale, EFT, kredi kartı gibi birçok ödeme yönteminde işlemler biraz uzun sürmektedir. Ukash’ta hem gireceğiniz bilgileriniz azlığı hem ödemenizin saniyeler içinde onaylanması sayesinde çok hızlı bir ödeme işlemi yapabilirsiniz. Bütün bu işlemler hızlı ve güvenilir olduğu gibi aynı zamanda kolaydır. İnternet kullanımı hakkında çok bilgisi olmayanlar bile Ukash kartı kolaylıkla satın alıp kullanmaya başlayabilir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *